Strona główna
Rejestracja
Kategorie produktów
Wszystko
Nowości
Dostawy

Praca

ATRAX jeden z największych importerów akcesoriów GSM, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży. Oferta dotyczy zarówno rynku krajowego jak i niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, czeskiego, węgierskiego, rosyjskiego.

MIEJSCE PRACY - Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
będziesz odpowiedzialny/a za:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • współpracę i kontakt z obecnymi klientami
  • przygotowywanie oferty i sprzedaż produktów firmy
  • realizacje planów sprzedażowych
  • sporządzanie raportów aktywności handlowej

  WYMAGANIA
jeżeli:

  • posiadasz już doświadczenie w handlu na rynku B2B
  • masz w sobie zapał i determinację do pracy
  • jesteś komunikatywny/a i szybko się uczysz
  • znasz ojczyste języki danych krajów (w przypadku osób aplikujących na stanowisko związane z obsługą rynków zagranicznych)
  • posiadasz praktyczną znajomość MS-Office

to czekamy na Twoja aplikację

OFERTA
chcesz:

  • pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zrobić krok na przód w swojej karierze zawodowej
  • pracować w młodym i ambitnym zespole
  • dobrze zarabiać (stała pensja+prowizja)

dołącz do ATRAX i wspólnie z nami buduj swój sukces

Osoby z doświadczeniem w branży GSM mile widziane.

Osoby spełniające wymagania prosimy o wysłanie CV  na adres praca@atrax.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw NR 133 POZ. 883)