POWRÓT DO POPRZEDNIEJ STRONY

RegulaminWarunki współpracy/regulamin

Atrax.com.pl to hurtownia internetowa dostępna w domenie atrax.com.pl, prowadzona jest przez ATRAX R.Gajdasik M.Książek Spółkę Komandytową z siedzibą w miejscowości Szeligi przy ulicy Bukowej 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejony dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000442934 oraz NIP 522-300-17-95

 1. Hurtownia internetowa prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez hurtownię ATRAX na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Firma ATRAX prowadzi sprzedaż tylko hurtową akcesoriów gsm, nie obsługujemy sprzedaży detalicznej. Wszystkie produkty dostępne w atrax.com.pl są fabrycznie nowe.

 2. Zamówienia mogą składać klienci, którzy zarejestrowali się na stronie www.atrax.com.pl i otrzymali dostęp do swojego indywidualnego konta.

  Zamówienia można składać za pomocą:

  Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 15.30 wysyłamy tego samego dnia do klienta, w wyjątkowych sytuacjach towar może zostać wysłany dnia następnego o czym poinformujemy telefonicznie lub na e-maila. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy realizujemy pierwszego dnia roboczego. Ewentualne zmiany w zamówieniu przyjmujemy do godziny 16.00, późniejsze zmiany nie będą uwzględniane. Faktura za towar znajduje się w koszulce naklejonej na zbiorczy karton. Jeśli zostanie stwierdzony brak towaru, pomyłka w zamówieniu, uszkodzenie mechaniczne zawartości przesyłki należy od razu po otrzymaniu przesyłki powiadomić firmę ATRAX o zaistniałej sytuacji, a w przypadku uszkodzenia opakowania w którym towar został wysłany także sporządzić protokół z oględzin w obecności kuriera. Nasza hurtownia współpracuje z firmą kurierska DPD, istnieje tez możliwość odbioru towaru osobiście w siedzibie firmy. Przy niestandardowych zamówieniach istnieje możliwość otrzymania rabatu w tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 3. Hurtownia zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych. Z produktami objętymi promocjami nie łączą się inne rabaty.

 4. Pierwsze zamówienie wysyłamy za pobraniem lub po przedpłacie. Nie liczymy kosztów wysyłki jeśli zamówienie jest powyżej 300zł netto (nie licząc kart startowych, kart pamięci, telefonów i bluetooth), zamówienia poniżej tej kwoty wysyłamy na koszt klienta. Koszty wysyłki kształtują się od 8zł netto do 17zł netto na terenie kraju i są zależne od wielkości zamówienia. Stałym klientom oferujemy kredyt kupiecki lub odroczony termin płatności, po spełnieniu kryteriów podanych przez naszą hurtownię. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu dostępnych na atrax.com.pl nasza hurtownia zastrzega sobie prawo do ograniczenia niektórych form płatności.

 5. Nie przyjmujemy żadnych paczek wysłanych na nasz koszt, chyba ze wcześniej było to ustalone.

 6. Wszystkie towary oferowane na atrax.com.pl objęte są gwarancja, szczegółowe warunki realizacji gwarancji znajdziecie Państwo w zakładce reklamacje widocznej po zalogowaniu.

 7. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru kupionego w naszej hurtowni. Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany oraz pudełko nie jest uszkodzone. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu. Hurtownia gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu - paragonie, fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi.

 8. W celu nawiązania współpracy i możliwości zobaczenia cen prosimy o rejestracje na naszej stronie i oczekiwanie na kontakt ze strony działu handlowego. Cena na stronie atrax.com.pl podawane są w złotych polskich i w euro według średniego kursu NBP.

Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów hurtowni internetowej atrax.com.pl w związku z zakupami jest ATRAX Sp.K. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży w związku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych produktów do klienta. Klienci maja prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane przekazywane są dobrowolnie. Szczegółowe informacje na ten temat zawarliśmy w Polityce Prywatności.

W razie pytań, sugestii, problemów z wypełnieniem formularza, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 664-04-22 lub e-mailem biuro@atrax.com.pl

Zapraszamy do rejestracji i współpracy.